Prodejní galerie a sklad

Prodejní sklad firmy Přírodní kámen EdererProdejní sklad firmy Naturstein Ederer GmbH naleznete cca 30 km od Domažlic v obci Rannersdorf 4, 93449 Waldmünchen

Kontakt – tel: +49 9975 1301 , mobil: +420602358969
Příjezd je možný přes hraniční přechod Lísková (Klenčí pod Čerchovem), přijedete do města Waldmünchen, dále pak směr Cham a po 4 km za Waldmünchenem odbočit doprava na Rannersdorf (odbočení je označeno směrovou tabulí). Sklad se nalézá ihned za tabulí označující začátek obce.

V našem skladu o rozloze 35 000 m2 najdete mnoho zboží k okamžitému odběru.

Otevírací doba skladu: po-pá 7 – 18 hod., sobota 9 – 13 hod.

Za zboží je možno platit jak v EUR, tak i v Kč bez jakékoli přirážky a lze se v něm domluvit kromě němčiny i česky, či anglicky.
Sklad výrobků, stavebních materiálů a různých zahradních prvků pro firmy i soukromé osoby s různými variacemi, které přírodní kámen nabízí, je možno navštívit v kterýkoliv den. Návštěvníci – zájemci o naše kamenné produkty jsou vítáni k prohlídce a nahlédnutí do naší prodejní galerie pod širým nebem dokonce i v neděli, plocha je volně přístupná a vzhledem k rozmanitosti produktů, které přírodní kámen nabízí, opravdu stojí za Vaši návštěvu. Klienti si mohou v klidu prohlédnout vše nabízené zboží a v pracovní dny, včetně sobotního dopoledne pak v klidu objednat zboží v kanceláři, lze také telefonicky, nebo e-mailem poptat zboží, které není úplně standardní a běžné.
Naše prodejní galerie a sklad prezentuje přírodní kámen také v jeho možných variantách užití v zahradě a jako dekorace Vašeho domu, či zahrádky.

 

Je jistě zajímavostí, že naše nabídka produktů z oboru přírodní kámen je často výhodnější pro koncového zákazníka, než zboží nabízené v České republice. To je dáno našimi dlouholetými zkušenostmi v oboru a dobrými, lety budovanými kontakty. Dále také velikostí německého trhu, kdy můžeme uplatňovat množstevní slevy při nákupu produktů z materiálů, které přírodní kámen nabízí. Naším standardem je navíc vysoká kvalita německých služeb “made in Germany” – počínaje poradenstvím až po koncové vyřízení zakázek.