Produkty

KAMENNÁ KRÁSA pro Váš dům i zahradu

Kamenné produkty naší firmy zahrnují celou škálu výrobků z různých materiálů, k všelikému účelu – od striktně užitkových obrubníků až po čistě dekorativní prvky – různé sošky, koule a kamenné figury do zahrad.

Dokážeme zajistit produkty z materiálu přírodní kámen na přání a objednávku zákazníka v solidních dodacích lhůtách a za příznivou cenu. Nabízíme zákazníkům na přání také několik variant požadovaného zboží – z variací materiálu, země původu a způsobu opracování. Podrobnější info zde.

Samozřejmostí, kdy klienti zakoupí naše kamenné produkty, je také hledání optimálního transportního způsobu do cílového místa určení k zákazníkovi. A to s ohledem na cenu a možnosti – kamenné produkty jsou specifické svou vysokou hmotností a je nutno vždy myslet i na způsob složení zboží v místě a např. i umístění do cílového místa v zahradě.

NABÍZENÉ PRODUKTY – produktové řady z materiálu přírodní kámen

Dlažební kostky

  Dlažební kostky

Obrubníky

  Obrubníky

Terasové desky

Terasové a podlahové desky

Palisády, sloupky, značky

Palisády, sloupky, měřičské značky

Kamenné objekty

Kamenné  objekty - kašny, studny, ...

Kamenné zdi a zídky

    Kamenné zdi a zídky

Historická dlažba

    Historická dlažba

Japonská zahrada

  Japonská zahrada

Schody

    Schody

Jednotlivé kategorie našich produktů jsou koncipovány se snahou o přehlednost. Nenalezli – li jste přesto to, co hledáte, neváhejte u nás produkt poptat. Nebo se na nás obrátit s prosbou o radu, rádi Vám doporučíme možnosti, které materiál přírodní kámen nabízí.

Podívejte se také do naší fotogalerie z realizací s produkty přírodní kámen. Naleznete zde produkty především z materiálu žula – v barvě šedé, ale také žlutošedé. Schodnice různých délek z materiálu žula a travertin. Dále pak sošky, skulptury, fontánky, kašny, lavičky a jiné kamenné produkty pro Vaši zahradu a dům. A to jak k dekoraci, tak pro účelné využití, kdy materiál přírodní kámen zajistí snadnou udržovatelnost, nekonečnou trvanlivost. Jako bonus je pak jeho nadčasová krása.

Kámen se svými všemi přednostmi při trochu vyšší pořizovací ceně, než jsou jeho betonové náhražky, propůjčí Vaší terase, zahradnímu prostranství, či coby kamenný zahradní prvek něco ze své výjimečnosti a jednoduché elegance. Výhody produktové řady přírodní kámen jsou zřejmé a řešení s jeho použitím jsou trvalá.