Firma Přírodní kámen Ederer

Přírodní kámen Ederer

Firma Přírodní kámen Ederer je dceřinnou společností firmy Naturstein G. Ederer GmbH, která obchoduje na českém trhu již od roku 1987.

OBRAŤTE se na ODBORNÍKY V OBORU

Obchodujeme s produkty z materiálů přírodní kámen a to všech druhů. Máme kontaktní síť na lomy z celého světa a jsme schopni našim zákazníkům zajistit i nestandardní řešení v oblasti produktů, které přírodní kámen nabízí.

Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem – dodáváme produkty z přírodního kamene i největším stavebním firmám na českém trhu a to v celé České republice. Mateřská firma Naturstein G. Ederer GmbH pak obchoduje po celé Evropě i mimo ni.

Naše kamenné produkty putují i v malém množství k soukromým osobám. Zabýváme se individuálně každým zákazníkem a snažíme se vyhovět jeho přáním a specifickým požadavkům.

Zboží dodáme až na stavbu, či na místo určené zákazníkem, lze jej koupit v našem prodejním skladu, nebo v e-shopu.

Naše letité zkušenosti především na německém, ale i českém trhu nás posouvají mezi opravdové znalce v oboru přírodní kámen a dokážeme poradit a doporučit i nestandardní řešení. Naše lety budovaná bohatá síť celosvětových kontaktů, nejenom pro koupi produktů, ale např. i u transportních firem, nám umožňuje nalézat optimální řešení pro naše zákazníky a klienty, kterým šetří peněženku a přináší jim tak spokojenost a širší možnosti výběru.

Centrála firmy v Německu www.naturstein-ederer.de obchoduje ve velkém měřítku na německém trhu a tím může využívat výhodné množstevní slevy a bonusy, které oceňují koncoví zákazníci příznivým nastavením cen, rozmanitými možnostmi řešení a v mezích možností rychlými dodacími lhůtami.

V našem prodejním skladu / kamenné galerii pod širým nebem máme skladem k okamžitému odběru širokou škálu produktů z přírodního kamene všech možných materiálů, netypičtěji samozřejmě žulové. Na objednávku pak zajistíme prakticky cokoliv. Našich služeb, včetně poradenství v oblasti přírodního kamene využívají jak privátní zákazníci, kteří si plánují své zahrady, nebo chtějí okrášlit kamennými prvky svůj dům, tak dodáváme množství tun kamenných produktů na stavby, kde je mmj. dále zapracovává skupina našich zkušených pokladačů – tím se posouváme mezi odborníky, kteří vědí, jak vypadá realizace a jaké možnosti kámen skutečně v praxi nabízí.